SOCCER MANAGER 2018

SOCCER MANAGER 2018

The most diverse FREE 2 PLAY football management simulator in the world. Take on a top flight club and test your management skills against the best or help a struggling, lower division team fight for glory.

Soccer Manager 2018 Özellikler
Matchday

Reaktif Maç Ortamı: Canlı maçlarda takımınızın performansını takip edin. Farklı taktiklerl ve sıtratejilerle reaksiyon gösterin ve gerçek zamanda takımınızın kararlarınıza nasıl adapte olduğunu izleyin.
Stadium Building

En büyük stadyumu inşa edin. Yıldızlarınızın parlamaları ve taraftarlarınızın zafere doğru kükremeleri için dünya kılasmanında bir stadyum inşa edin


Milli Takım Menajerliği

Milli Takım Menajerliği

Başkalarının başarısız olduğu durumlarda başarılı ve dünya zafer için ülkenizi komuta edebilir?
Transferler

70,000 oyuncudan fazla geleceğin yıldızlarının sözleşme imzaladığı veri tabanı ile, veya kendi evinde dünyanın en iyisi olmayı ve kupa başarılarını derin transfer sistemi ile sağlama alın.
Tesisler

Takımınızı saha içinde ve saha dışında kurunuz. Yeni yıldız oyuncuları takip ediniz, oyuncularınızın en iyi olmaları için onları destekleyin ve yeni ve geliştirilmiş tesislerle geleceğin yeteneklerini eğitin.
Müsabakalar

En iyi yurt içi ve dünya kıtalar arası turnuvalarda mücadele sergileyerek menejerlik yeteneklerinizi geliştiriniz. Başarınızı yeni ödüller dolabı ile göstermek kariyeriniz boyunca başarmış olduğunuz herşeyin anılarını anlatmak olcaktır.
Antrenman

Derin Antrenman Sistemi: Şimdi takımınızın antrenmanını kontrol edebilir, oyuncularınızın geliştirmesini istediğiniz nitelikleri seçebilir ve sahadaki tüm performanslarını yükseltebilirsiniz.
Yetenek Avcısı

Oyuncu yetiştirme, futbol menajerliği için gerekli bir parçadır. Gelecekte atılacak imzalar için tüm dünyayı araştırması amacıyla yetenek avcılarını görevlendir.


topluluk


Soccer Manager 2018 Forums


Soccer Manager is the peoples game, developed by soccer fans for soccer fans. Therefore we welcome any ideas and suggestions you have for making 'your' game better. Already, many ideas that have been submitted to us via the community forums have since become key features of Soccer Manager.

Soccer Manager topluluğuna katılın ve oyunu diğer üyelerle tartışın.


Bizi Takip Et