Dünyanın en iyi futbol menajerlerinin evine hoş geldin
Giriş Yap
Veya
Kaydol
Oynaması ücretsiz. Gerçek mücadeleler.

SOCCER MANAGER 2015

Futbolu bizim sevdiğimiz kadar seviyorsan, futbolla yatıp, futbolla kalkıyor olmalısın. Tüm bu tutkunun sahaya indiği yere hoş geldin. Hızlı tempolu, aksiyon dolu tek oyunculu oyunda yaşayan efsanelerle şampiyonluk yolunda ilerle.
Hemen ücretsiz oyna
SOCCER MANAGER WORLDS
Soccer Manager Worlds oyununa hoş geldin. Burada menajerler sıkı, sıra tabanlı mücadelelerde karşı karşıya geliyor. Arkadaşlarınla mücadele et veya dünyanın en iyi menajerlerine kafa tut. Çok oyunculu, özel bir oyunda yeteneğini test etmek istiyorsan doğru yerdesin.
Hemen ücretsiz oyna
"Şu ana dek oynadığım en eğlenceli oyunlardan biri."
Jump To Gamer
Çok sayıda diziliş, oyun tarzı, taktik seçeneği
Yaklaşık 3000 futbol kulübü
Detaylı maç raporları
Yaklaşık 70,000 futbolcu
Gerçekçi ve gelişmiş bir transfer pazarı
Devasa bir futbol dünyası
1,301,245 Menajer
İstediğin zaman istediğin yerde oyna.
SOCCER MANAGER 2015Tek oyunculu oyunda favori kulüplerini şampiyonluğa taşı. Uygulamayı indir ve her yerde oyna.
Hemen İndir
Hemen İndir
SOCCER MANAGER WORLDSSıra tabanlı çok oyunculu oyunda arkadaşlarına karşı menajerlik yap. Uygulamayı indir ve menajerlik yeteneklerini test et.
Hemen İndir
Hemen İndir
E-posta adresin geçersiz.Lütfen e-posta adresini girLütfen adını girLütfen soyadını girLütfen şifreni girLütfen e-posta adresini onaylaGirilen e-posta adresi ile onay e-posta adresi birbiriyle eşleşmiyorLütfen hüküm ve koşulları okuduğunu ve anladığını onaylamak için burayı işaretleBu bilgilerle kaydolmak istiyor musun?İsimE-posta AdresiGirilen şifre 6 karakterden daha az. Lütfen en az 6 karakterlik bir şifre girOnayladığın e-posta adresi geçersiz.Minimum karakter sayısıŞifren güvenli değil. Lütfen başka bir şifre belirle.Şifre çok kısaŞifre Kuvveti