Soccer ManagerHemen Oyna
Oynaması ücretsiz.
Gerçek mücadeleler.

442,889

Facebook Likes

11,926,338

Menajerler

3000'den fazla futbol klüpleri
Detaylı maç raporları
70,000'den fazla futbol oyuncuları
Gerçekçi ve gelişmiş bir transfer pazarı
Devasa bir futbol dünyası
11,926,338 menajerler

SOCCER MANAGER 2016

Tek Oyuncu

Futbolu bizim sevdiğimiz kadar seviyorsan, futbolla yatıp, futbolla kalkıyor olmalısın. Tüm bu tutkunun sahaya indiği yere hoş geldin. Hızlı tempolu, aksiyon dolu tek oyunculu oyunda yaşayan efsanelerle şampiyonluk yolunda ilerle.

Hemen Oyna

SOCCER MANAGER WORLDS

Çok Oyunculu

Soccer Manager Multiplayer oyununa hoş geldin. Burada menajerler sıkı, sıra tabanlı mücadelelerde karşı karşıya geliyor. Arkadaşlarınla mücadele et veya dünyanın en iyi menajerlerine kafa tut. Çok oyunculu, özel bir oyunda yeteneğini test etmek istiyorsan doğru yerdesin.

Hemen Oyna

İstediğin zaman istediğin yerde oyna.

You can play Soccer Manager anywhere and everywhere. Play for free on Facebook, Steam, iOS and Android. Your game is stored in the cloud. So if you are on a bus or train, you can load it up on our app and continue to play your save game from SoccerManager.com.

Hemen Oyna

Taraftarlar tarafından taraftarlar için yapılan futbol üzerine bedava bir Wiki olan Soccer Wiki'ye hoş geldiniz. Soccer Wiki herkesin katkıda bulunabileceği, ortak bir veri tabanıdır. Topluluk destekli bu veri tabanı oyuncular, takımlar, stadyumlar, menajerler, hakemler, ligler ve futbolla alakalı daha birçok şeye dair bilgi içerir.

Vikipedya Futbol