Welcome to the home of the world's best soccer managers
Giriş Yap
Veya
Kayıt Ol
Ücretsiz oynayın. Gerçekten rekabet edin.

SOCCER MANAGER 2015

Futbolu seviyorsan bunu yaşa ve içine çek. Bütün tutkuların oyuna yansıdığı yere hoş geldiniz. Bu hızlı ve aksiyon dolu oyunda yaşayan efsanelere liderlik et.
Hemen ücretsiz oynayın
SOCCER MANAGER WORLDS
Soccer Manager Worlds'e Hoş geldiniz. Burası gerilimin, yöneticilerin birbiriyle sıra tabanlı mücadele ettikleri yer. Eski hesaplaşmaları temizlemek, ya da dünyanın en iyi yöneticilerini almak için arkadaşlarınıza karşı yarışın. Bu başa baş giden ve eşsiz bir multiplayer oyununda yeteneklerinizi sınamak için bir şans.
Hemen ücretsiz oynayın
"One of the most enjoyable games I have played."
Jump To Gamer
Sıralama mesajları, oynama stilleri, taktiksel imkanlar
3000 üzerinde futbol klübü
Detaylı maç raporları
70,000 üzerinde futbolcu
Gerçekçi ve geliştirilmiş transfer piyasası
Dev Futbol Dünyası
1,285,765 Managers
Her yerde oynayın.
SOCCER MANAGER 2015Manage your favourite clubs to glory in the single-player game. Download the app and game on the go.
Şimdi indir
Çok Yakında
SOCCER MANAGER WORLDSManage against your friends in the turn-based multiplayer game. Download the app and test your managerial skills.
Şimdi indir
Şimdi indir
E-Mail Adresiniz geçersiz görünüyor.Lütfen E-posta adresinizi girin.Lütfen Adınızı girinLütfen Soyadınızı girinLütfen şifrenizi girinizLütfen E-Posta Adresinizi Doğrulayın.Verilen E-posta Adresi tekrarlanan E-posta Adresi ile eşleşmiyorŞartlarımızı ve Koşullarımızı okumak ve anlamak için lütfen onayla butonuna tıklaBu detaylar kaydedilsin mi?İsimE-posta AdresiGirmiş olduğunuz şifre 6 karakterden az. Lütfen en az 6 karakter giriniz.Onaylama E-Posta Adresiniz geçersizdirAsgari karakter sayısıGüvensiz şifre.Lütfen başka bir şifre seçin.Şifre çok kısaŞifre Güvenliği