Forum
Giriş Yap
Veya
Kayıt Ol
Ücretsiz oynayın. Gerçekten rekabet edin.

SOCCER MANAGER 2015

Futbolu seviyorsan bunu yaşa ve içine çek. Bütün tutkuların oyuna yansıdığı yere hoş geldiniz. Bu hızlı ve aksiyon dolu oyunda yaşayan efsanelere liderlik et.
Hemen ücretsiz oynayın
SOCCER MANAGER WORLDS
Soccer Manager Worlds'e Hoş geldiniz. Burası gerilimin, yöneticilerin birbiriyle sıra tabanlı mücadele ettikleri yer. Eski hesaplaşmaları temizlemek, ya da dünyanın en iyi yöneticilerini almak için arkadaşlarınıza karşı yarışın. Bu başa baş giden ve eşsiz bir multiplayer oyununda yeteneklerinizi sınamak için bir şans.
Hemen ücretsiz oynayın
"Ben oynadığım en eğlenceli oyunlardan biri."
Jump To Gamer
Sıralama mesajları, oynama stilleri, taktiksel imkanlar
3000 üzerinde futbol klübü
Detaylı maç raporları
70,000 üzerinde futbolcu
Gerçekçi ve geliştirilmiş transfer piyasası
Dev Futbol Dünyası
1,297,074 Managers
Her yerde oynayın.
SOCCER MANAGER 2015Tek kişilik oyunda favori kulübünü zafer için yönet. Uygulamayı indir ve hareket halinde oyna.
Şimdi indir
Şimdi indir
SOCCER MANAGER WORLDSSıra tabanlı çok oyunculu oyun arkadaşlarınıza karşı yönetin. Uygulamasını indirin ve yönetsel becerilerini test.
Şimdi indir
Şimdi indir
E-Mail Adresiniz geçersiz görünüyor.Lütfen E-posta adresinizi girin.Lütfen Adınızı girinLütfen Soyadınızı girinLütfen şifrenizi girinizLütfen E-Posta Adresinizi Doğrulayın.Verilen E-posta Adresi tekrarlanan E-posta Adresi ile eşleşmiyorŞartlarımızı ve Koşullarımızı okumak ve anlamak için lütfen onayla butonuna tıklaBu detaylar kaydedilsin mi?İsimE-posta AdresiGirmiş olduğunuz şifre 6 karakterden az. Lütfen en az 6 karakter giriniz.Onaylama E-Posta Adresiniz geçersizdirAsgari karakter sayısıGüvensiz şifre.Lütfen başka bir şifre seçin.Şifre çok kısaŞifre Güvenliği