Hakkımızda

Misyon Beyanı

"Dünyanın en iyi futbol menajerliği oyununu yap ve tüm dünyaya ücretsiz olarak sun!"

Bizim On Soccer Manager İlkeleri

 1. Soccer Manager oynamak için ücretsizdir. Biz her zaman herhangi bir ülkeden herhangi bir kişi tarafından oynamak için oynamak için ücretsiz ve serbestçe kullanılabilir olması gerektiğine inanıyoruz.


 2. Bizce, Soccer Manager dünyanın en iyi online futbol menajerlik oyunu ama biz yeni özellikler ve yükseltmeleri ile sürekli için çalışıyoruz geliştirmeye devam edecektir.


 3. Soccer Manager futbol taraftarları için futbol hayranları tarafından geliştirilen, halklar oyunu. Bu nedenle daha iyi 'sizin' oyunu yapmak için var herhangi bir fikir ve önerilerinizi bekliyoruz. Zaten, topluluk forumları aracılığıyla bize teslim edilen birçok fikir beri Soccer Manager temel özellikleri haline gelmiştir.


 4. İnsanların bir araya gelip, oyunun tadını çıkarırken yeni arkadaşlar edinebileceği, bir menajerlik oyunu etrafına kurulmuş ve sürekli büyüyen bir internet topluluğuna inanıyoruz.


 5. Bu site reklamlardan ve SM mağazasında satılan isteğe bağlı oyun eklentilerinin satışından gelir elde etmektedir. Bu gelirler oyunu çalışır bir halde tutabilmek ve gelecekte yapılacak geliştirmeleri desteklemek amacıyla kullanılmaktadır. Soccer Manager bu gelir akışının her zaman için açık, dürüst ve etik bir yoldan sağlanması gerektiğine inanmaktadır.:
  • Biz ahlaksız ya da küçükler için uygun değildir hissediyorum Reklamlara gösterilecek yoktur; örneğin ateşli silahlar, silah, alkol, uyuşturucu vb
  • Sitede gösterdiğimiz reklamlar olabildiğince az sayıda, site ile alakalı ve fazla dikkat dağıtmayan reklamlardan oluşmaktadır. Böylece oyun keyfiniz bölünmez.
  • Açılır pencere, tam ekran, spy-ware vb. gibi kullanıcıların rahatsız edici bulduğu reklam türlerinden hiçbirini kullanmamaktayız.
  • Biz denemek ve SM dükkanda Hangi ürünlerimizi tanıtmak için hileler, yalan, ya da el satış teknikleri altında kullanmayın.


 6. Soccer Manager teşvik veya şiddet, ırkçı nefreti, cinsiyetçiliği veya ayrımcılık başka bir biçimde teşvik etmez. Biz her yaştan, ırklar, dinler ve kökenden insanların Futbol Yöneticisi ücretsiz eğlenceli ve keyifli bir yer yapmak için çalışıyoruz. Herkes açığız!


 7. Orada müşteri ilk geldiği Soccer Manager bir felsefedir, ve sonuç olarak 'senin favori futbol menajerlik oyunu mümkün olduğu kadar sorunsuz çalışmasını sağlamak için niyeti ile çalışan, son derece çalışkan ve özverili bir ekip olduğunu emin olabilirsiniz .


 8. Biz SM dükkanda mal ile birlikte oyun için bazı eklentiler satıyorlar. Ancak, biz satmak şey, her zaman özgür olmanın aksine satmak zorunda bizim için iyi bir neden olacaktır. fiyat mümkün olduğunca, keyfi arttırmak ama onları satın olmayan diğer yöneticiler üzerinde oyun içinde avantaj sağlamaz oyuna isteğe bağlı uzantıları olacak gibi ucuz olacak. Örnekler aşağıda:
  • Biz ücretsiz herkese özel bir oyun dünyasını verdiyse, oyun oyun dünyalarında gömülmek olacaktır, çoğu oyun dünyalar dolayısıyla herkes için oyunun topluluk yönünü mahvediyor boş olurdu.


 9. Çalışma ortamı ve eğlenceli olmalı olabilir bizim ilkelerinden biri tutarak, Soccer Manager çalışmak isteyenler arasında büyük bir 'aile' ortamı var.


 10. Bizim son ilkemizdir ilk aynıdır! Soccer Manager her zaman herkes için ücretsiz olacak, herkes için ücretsiz ve her zaman daha iyi olacak!

Kullanım Koşulları | Ahlak Kuralları | Gizlilik Sözleşmesi | Site Haritası | Corporate | Bize ulaşın

© 2005-2019 Soccer Manager Ltd. Tüm hakları saklıdır. Tüm ticari markalar ilgili sahiplerinin mülkiyetindedir.