SOCCER MANAGER 2019

SOCCER MANAGER 2019

YENİ 2019 güncelleştirilmiş kadroları

Sürükleyici bir futbol menajer simülatörü olan Soccer Manager 2019'da favori takımını şampiyonluğa taşı. En iyilere karşı menajerlik yeteneklerini test etmek için en iyi takımlardan biriyle mi oynayacaksın yoksa zor durumda olan alt liglerdeki başka bir takımın zafere ulaşmak için mücadele etmesine yardım mı edeceksin, karar ver.


Soccer Manager 2019 Özellikler


Soccer Manager 2019 Sürükleyici 3D maç deneyimi

Sürükleyici 3D maç deneyimi

Watch the action unfold in front of you in a realistic 3D environment. Analyse your teams performance as your players carry out their individual and team instructions. React to your opponent by making live tactical changes as you chase the winning goal.


Soccer Manager 2019 En büyük stadyumu inşa edin

En büyük stadyumu inşa edin

Yıldızlarınızın parlamaları ve taraftarlarınızın zafere doğru kükremeleri için dünya kılasmanında bir stadyum inşa edin.


Soccer Manager 2019 Gerçekçi Transfer Sistemi

Gerçekçi Transfer Sistemi

25,000'i aşkın oyuncu veritabanı ile ligde ve kupada kulübünün başarısını garantiye almak için geleceğin yıldızlarını ya da dünyanın en iyilerini transfer et, hem de detaylı ve gerçekçi transfer sistemi ile.


Soccer Manager 2019 Takımınızı saha içinde ve saha dışında kurunuz

Takımınızı saha içinde ve saha dışında kurunuz

Yeni yıldız oyuncuları takip ediniz, oyuncularınızın en iyi olmaları için onları destekleyin ve yeni ve geliştirilmiş tesislerle geleceğin yeteneklerini eğitin.


Soccer Manager 2019 Başarı İçin Mücadele Et

Başarı İçin Mücadele Et

Dünyanın her yerinden en iyi yerel ve kıtalararası müsabakalarda mücadele ederek menajerlik becerilerini kanıtla. Kariyerin boyunca başardığın herşeyi hatırlamana yardımcı olacak kupa dolabı özelliğiyle başarını göster.


Soccer Manager 2019 Derin Antrenman Sistemi

Derin Antrenman Sistemi

Şimdi takımınızın antrenmanını kontrol edebilir, oyuncularınızın geliştirmesini istediğiniz nitelikleri seçebilir ve sahadaki tüm performanslarını yükseltebilirsiniz.


Soccer Manager 2019 Global Scouting Network

Küresel Keşfetme Ağı

Oyuncu yetiştirme, futbol menajerliği için gerekli bir parçadır. Gelecekte atılacak imzalar için tüm dünyayı araştırması amacıyla yetenek avcılarını görevlendir.


topluluk


Soccer Manager 2019 Forums


Soccer Manager is the peoples game, developed by soccer fans for soccer fans. Therefore we welcome any ideas and suggestions you have for making 'your' game better. Already, many ideas that have been submitted to us via the community forums have since become key features of Soccer Manager.

Soccer Manager topluluğuna katılın ve oyunu diğer üyelerle tartışın.


Bizi Takip Et