2,517,340 SM Kredileri
Geliştirmeler

Yardım

öneriler

Sezon öncesi


A Oyun Dünyaları preseason refers to the period between the end of the season and the start of a new season and this is also the time when the SMFA World Cup is contested.

The preseason can be used by teams that have been promoted or relegated (or in fact by any team) to help evaluate their current position before the start of a new season.

Oyun Dünyası içinde lig fikstüründeki son maç oynandıktan sonra her kulüp ligi bitirdiği sıralamaya göre belirli bir miktar ödül parası kazanır.

The fixtures for the new season are announced 11 days after the last league fixture has been played within the Oyun Dünyası and 5 days later the opening day's fixture for the new season will be played (making the preseason 16 days).

During this period certain teams will still have official fixtures, for example if they have reached a cup final or finished in the promotion play-offs.

Ancak, her takımın sezon öncesi resmi bir fikstür olmayacaktır.Bu yüzden kulüpBaşkanı aktif Oyun Dünyasındaki diğer kulüplere karşı dört dostluk müsabakası düzenleyebilir.Düzenlenen bazı dostluk müsabakaları iptal edilemez ve bu müsabakalar kulübün programında görünecektir.

Sezon öncesi dostluk maçları lig fikstüründeki maç günlerinde ve saatlerinde olacak şekilde düzenlenir.Örneğin Standart Oyun Dünyalarında saat 20:00Oyun Saati Cumartesi ve Çarşamba.

Başkanınız bir hazırlık maçı planladıysa, bu maçları yeni taktikler ve oyuncuları denemek için kullanabilirsiniz. Hazırlık maçlarında cezalı ve sakat oyuncular oynayabilir, oyuncu kondüsyonları azalmaz, oyuncular sakatlanmaz, sarı ve kırmızı kartların bir resmiyeti yoktur ve oyuncular bir sonraki resmi maça aynı düzeyde başlar.