2,517,340 SM Kredileri
Geliştirmeler

Yardım

öneriler

Altın Oyun Dünyası


The elite Altın Şampiyonalar contain multiple national leagues running at the same time in a huge Oyun Dünyası. The format for these elite Oyun Dünyaları make them unique from any other.

Oyun Dünyasında 3 farklı oyun şablonu vardır:

  • Versiyon 1 - bu şablon 6 ulusal ligi ve 6 çok uluslu/yerel ligi kapsar. 1 den 16 ya kadar Altın Şampiyonalar yaratmada bu şablon kullanılır.Bu versiyonun örneği burada bulunabilir.
  • Versiyon 2 - bu şablon 15 ulusal ligi kapsar .17den 146 ya kadar Altın Şampiyonalaryaratmada bu şablon kullanılır. Versiyon 2 nin örneği burada bulunabilir.
  • Versiyon 3 - bu şablon 19 ulusal ligi kapsar .19 ulusal ligin 14 tanesi ayarlanabilir (anlamı gelecekte olacak Altın Şampiyonluk) ve diğer 5 ulusal lig her seferinde farklı olacak (ligler ulusal lig havuzundan rastgele seçildiğinden). Altın Şampiyonluk 147 bu şablon kullanılarak yaratılanOyun Dünyasının ilkidir . Gelecekteki tüm Altın Şampiyonalar bu şablon kullanılarak yaratılacaktır. Versiyon 3 nin örneği burada bulunabilir.

Her Altın Şampiyonluk rastgele bir tarih ve zamanda yaratılır.

If you are still a Profesyonel Menajer and would like to take part in these elite Oyun Dünyaları, then now is the time to upgrade your account via Geliştirmeler.