2,517,340 SM Kredileri
Geliştirmeler

Ev topluluk

Kulübü Teklif Et

January 5, 2015

"Kulüp Teklifi" fonksiyonunda deĝişiklikler yaptık. Bundan ötürü artık kulüp yönetimindeki deĝişiklikler önceki yönetimden kalma transferlerin sonuçlanmasını engellemeyecek. Kulüp menajeri görevinde olmasa dahi transferlerinizi bu kulüple sürdürebileceksiniz.


Soccer Manager 2015

November 4, 2014

Yepyeni tek kişilik oyunumuzu duyurmaktan heyecan duyuyoruz, Soccer Manager 2015, bugün oynanabilir - ve tamamen ücretsiz!

Bu oyun, (SoccerManager.comda hala oynanabilen) çok kişilik oyunumuzdan bağımsız olarak çalışır, dünya genelindeki 40 ligden herhangi birindeki takımınızı tam denetim altına almak için imkan sağlar. Oyuncular al - sat ve takımının düzenini ve taktik seçeneklerin geniş yelpazesiyle takımının oyun sitilini oluştur. Gelecekteki başarılarını garanti etmek için saha dışında kulüp alt yapısını kur ve mali durumları yönet.

Tüm oyun bulut tabanlıdır - bunun anlamı oyunun oynanması için gerekli şeylere, ister masaüstü bilgisayarından üstersen mobil aygıtınla tarayıcınla internete bağlanıp ulaşabileceğindir, böylece heryerde her zaman oynayabilirsin - ve yükleme yapman gerekmeyecektir.

Oyun alpha testinden geçmiştir ve şimdi herkese açık beta aşamasındadır - neden olmasın tıkla ve dene - unutma, oynamak için tamamen ücretsiz ve herhangi bir tarayıcıdan oynanabilir - tüm ihtiyacınız bir internet bağlantısı!


Soccer Manager Uygulaması

October 16, 2014

Müjde! Hem ceplere hem tabletlere uygulamalarimizi yükledik ve kullanima açtik. Yeni kaliteli görüntüler, oyun zevki ile beraber menüleri kullanim kolayliĝini da yaninda getiriyor. Dahasi Soccer Manager platformunda kendi arkadaşlarinizi da bulabilmeniz artik tek bir mesaj yollama mesafesinde. Çok daha fazlasiyla yeni detaylandirmalar ve geliştirmeler eĝlence zevkinizin önünü açiyor. Geç kalmayin, neden derhal hemen şimdi oyuna girip bir göz atmiyorsunuz ki?


Uygulama İçi Haber Akışı

May 16, 2014

Önerilerinizi dinledikten sonra Oyun Dünyanızdaki olayları Haber Kaynağında paylaşabilmeniz ve yorum yapabilmeniz için kolaylıklar ekledik.


Yeni Düzen

May 8, 2014

Yeni medya sorguları kullanan bir tasarımı Soccer Manager 'a tanıttık. Peki bu neye mi yarayacak? Bundan böyle Soccer Manager ekran çözünürlüĝünüze uyum saĝlayarak size daha iyi bir oyun tecrübesi yaşatacak. Peki bu deĝişimi neden mi yaptık? Daha iyi bir kullanim pratikliĝinin yaninda hem Multiplayer modu ile Single Player modu aynı oynansın, hem de bulunduĝunuz sayfanın tum genişliĝini kullanabilin diye.

Soccer Manager Tek oyunculu halen gelişim aşamasında ve size herkesten önce bu oyuna ulaşma veya onun bir parçası olma şansını veriyoruz.Bu sizin ilginizi çekti mi? Öyle ise tüm detaylar için lütfen Tek oyunculu sekmesini ziyaret edin.

Over the past few months we have listened to our communities feedback regarding the SMFA. Along with this feedback we have also analysed the reports that have come in in great detail. Due to this we have made numerous changes to the SMFA that will address the concerns that our community has raised and it will also by more dynamic and tailored to specific Game Worlds as we understand that each one is different.

We have also listened to our communities feedback after we asked you "What you would like to see given back to you for your loyalty?" and we are happy to say that you will now receive additional club slots dependent on how long you have been playing Soccer Manager. This means that when your SM Reputation hits 60 you will receive an additional club slot and then an additional one when it hits 100.

Güncellemelerimizde ödeme seçeneklerimizden biri olan Boku yu kaldırdık.Halen ödemeyi cep telefonunuzdan Soccer Manager uygulamasındaki iTunes veya Google Play aracılığıyla yapabilirsiniz.


Kulüp Boşlukları

February 27, 2014

Kulüp ve Menajerlik Haklari ile Transfer Komitesi Raporlari 'nda bir takim deĝişiklikler yaptik:

 • 14 Ocak 2010'dan sonra kayit yaptiran yeni menajerlere ekstradan bir kulüp çaliştirma imkâni daha sunuyoruz. Bu sayede oyundaki aktif her menajer en fazla 3 kulüp birden çaliştirabiliyorlar artik.
 • Menajer Raporlari / Transfer Komitesi Raporlari 'nda da deĝişiklikler oldu. Takip ettiĝiniz futbolcular hakkinda puan deĝişimleri ve olasi yeni puan artişlari hususunda bilgilendirileceksiniz.

Hem yerel hem de web uygulamalarinda bir dizi yenilikler ve geliştirmeler yapildi. Artik siz de:

 • Web uygulamalarindaki güncellemeleri ziyaret et.
 • Profilinize Bakin.
 • Profiliniz artik Kendi Profilim, Özel Mesajlar, Oyun Güncellemeleri ve Hesap Ayarlari gibi yenilikler içeriyor.
 • Bir menajerin ismine tiklayarak onun profiline bakabiliyorsunuz.
 • Arkadaşlariniza veya başka menajerlere onlarin profillerine girerek özel mesajlar gönderebiliyorsunuz.
 • Arkadaşlik Teklifi Yolla.
 • Arkadaşlik Teklifini Onayla / Reddet.
 • Arkadaş listesinden kişileri sil.
 • Bir arkadaşinizi arattir.
 • E-posta, şifre ve kişisel bilgilerini Hesap Ayarlari'na girerek düzenle.
O halde daha ne bekliyorsunuz, gidip Uygulamalari güncellemenin zamani geldi de geçiyor!


iOS Güncellemeleri

February 4, 2014

iOS için Soccer Manager app uygulamasindaki güncellemeler tamamlandı.


Özel Mesajlar

January 31, 2014

Artık bu App uygulamasını kullanarak diĝer teknik direktörlere ve arkadaşlarina oyun içi Özel Mesaj yollayabilirsin.


Soccer Manager Uyg - Anlık Bildirimler

January 15, 2014

Transfer ödemeleri , tamamlanan transferler ve transfer sonuçları için hatırlatma ayarlarını uygulamada yer alan hesap ayarları içerisinden yapabilirsiniz.


Soccer Manager Uygulaması - Transfer Teklifleri

January 14, 2014

Soccer Manager uygulamasında transfer tekliflerinde değişiklikler yaptık. Seçebileceğiniz, önceden belirlenmiş olan miktarları silip yerine istediğiniz teklifi yapabileceğiniz boş metin kutusu koyduk.