2,517,340 SM Kredileri
Geliştirmeler

Yardım

öneriler

AI Kulübü


Yönetilmeyen ve harici kulüpler transfer market içinde aktif değillerdir, kendi aralarında transferler yaptıkları gibi Oyun Dünyası deki insan menajerlerle de etkileşimdedirler.

Yönetilmeyen veya Dış Kulüpler arasındaki transferler hiçbir insan menajerin dahil olmadığı gibi anında gerçekleşir ve transfer engeli sadece 2 haftaya kurulur.

Yönetilmeyen kulüpler ve harici kulüpler sadece uygun oyuncular için transfer teklifi yapacaktır.Bunun anlamı eğer bir oyuncunun Transfer Durumu Transfere Uygun Değil ya da Uygun Değilse transfer teklifi yapılamayacaktır.

Ayrıca eğer bir oyuncu ya Minumum Ücret konmuşsa o zaman kulüpler bu değerin altında transfer teklifi yapamayacak ya da hiç teklif yapamayacaklar.

Yönetilmeyen ve dış kulüpleri de transfer listesinde yer oyuncular için de tekliflerini koyacağız. Ancak, zaman birkaç hafta, birkaç gün arasında değişiklik gösterebilir bu teklifi almak için alır.

Yönetilmeyen ve harici kulüpler gerçek yaşamdaki kadrolarını yeniden oluşturabilmek için kendi oyuncularına imza attımaya çalışırlar ( bu durum yönetilmeyen kulüpleri daha cazip kılar).