2,517,340 SM Kredileri
Geliştirmeler

Yardım

öneriler

Milli Takım Menajeri Ol


Uluslararası yönetim Altın Menajerlerlere özgü bir özelliktir.Bu nedenle eğer Altın Menajersen uluslararası menajer olma şansına sahip olacaksın.

Her Altın Menajer in çeşitli Oyun Dünyalarında uluslararası menajer olma şansı vardır, ve hangi kulübü yönetecekleri ya da onlarla nasıl başarı elde edecekleri önemli değildir.

Her Oyun Dünyasında 80 national associations vardır, ve her federasyon için boş menajer pozisyonları Oyun Dünyasındaki menajerlere rastgele teklif edilecektir.

Alternatif olarak Uluslararası Listeyi ziyaret ederek herhangi bir boş pozisyonun kontrolünü alabilirsin.Ancak,SM Mağaza dan Standart Oyun Dünyası veya Özel Oyun Dünyası satın aldıysan Oyun Dünyası nın oluşturulması sırasında yönetmek için bir takım seçebileceksin.

You will only be approached by a national association within the Oyun Dünyası if you are currently not managing any national team within that Oyun Dünyası. If you are approached by one of the national associations then you will have the opportunity to accept or reject the job offer.

Ancak, eğer iş teklifini reddederseniz o takım size başka bir teklifte bulunmaz. Eğer iş teklifini kabul ederseniz o milli takımın menejeri olursunuz ve o milli takımı o anki kulübünüzün yanında yönetirsiniz.

Bir milli takımın menejeri olduğunuzda size bir kontrat verilir ve her kontrat (yönetim kurulu tarafından feshedilebilmekle beraber) başarınıza göre en fazla iki sezon sürer.